Pevne verím, že myšlienka je natoľko silná a potrebná a dáva dostatočný zmysel, že sa vieme vyhnúť v tejto dobe agentúrnemu, zaplatenému zberu podpisov. Ak má vzniknúť niečo poctivé, čo má hlavu a pätu, nemôže to byť zaplatené, inak by vznikla len ďalšia komerčná politická strana, ktorá nebude svojprávna a pôjde jej predovšetkým o peniaze.

Každý kto súhlasí a vníma potrebu racionalizovať procesy v krajine, každý kto vníma potrebu efektívne čeliť nezvratným zmenám, ktoré reálne hrozia vytlačte si prosím podpisový hárok a bezodkladne ho pošlite poštou na adresu:


Anton Májovský (HZZS)
P.O. BOX 30
830 05 Bratislava
 35


Počíta sa aj hárok s jedným podpisom a budeme radi aj za každého, kto by chcel zozbierať podpisov viacej v rámci jeho dosahu. (reštaurácie, obchody, prevádzky, pracoviská, nemocnice, školy, úrady …. )
Platí, že čím skôr budeme mať dostatok podpisov na registráciu, tým skôr vznikne formát, ktorý má reálnu šancu niečo zmysluplné dosiahnuť.

Ak by sme sa pochopili, že je to naša nádej uspieť ako spoločnosť, tak teoreticky ak 10 tisíc ľudí, ktorí veria že existuje nádej dnes vytlačí hárok a pošle súhlasný podpis len za seba, tak zajtra máme potrebný počet podpisov a môžeme pracovať a dosiahnuť potrebnú racionalizáciu. Verím, že sa to podarí v krátkom čase.